Kalendar natjecanja za Svjetski kup 2011/12

Ispis

Autor Admin Srijeda, 19 Listopad 2011 12:14

Audi alpski FIS svjetski skijaški kup ove sezone započinje veleslalomskim utrkama u Soldenu, a završit će polovicom ožujka u Schladmingu. Djevojke će u svom natjecanju proći 19, a muškarci 21 skijašku stanicu, kako bi pokazali tko je ove sezone najbolji skijaš ili skijašica na svijetu.


SVJETSKI KUP SKIJAŠI

Listopad 2011.

23.10.  - Sölden (AUT) - VSL

Studeni 2011.

13.11.  - Levi (FIN) - SL
26. - 27.11.  - Lake Louise (CAN) - S, SG

Prosinac 2011.

02. - 04.12.  - Beaver Creek (CO, USA) - S, SG, VSL
10. - 11.12.  - Val d'Isere (FRA) - VSL, SL
16. - 17.12.  - Val Gardena (ITA) - S, SG
18. - 19.12.  - Alta Badia (ITA) - VSL, SL
29.12.  - Bormio (ITA) - S

Siječanj 2012.

05.01.  – Zagreb (CRO) – SL

07. - 08.01.  - Adelboden (SUI) - VSL, SL
13. - 15.01.  - Wengen (SUI) - S, SL, S-K
20. - 22.01.  - Kitzbühel (AUT) - S, SG, SL, K
24.01.  - Schladming (AUT) - SL
28. - 29.01.  - Garmisch-Partenkirchen (GER) - S, SG

Veljača 2012.

04. - 05.02. - Chamonix (FRA) - S, S-K
11. - 12.02.. - Soči (RUS) - S, S-K
18. - 19.02.  - Bansko (BUL) - VSL, SL
25. - 26.02. - Crans Montana (SUI) - SG, VSL

Ožujak 2012.

03. - 04.03.  - Kvitfjell (NOR) - S, S, SG
10. - 11.03.  - Kranjska Gora (SLO) - VSL, SL
14. - 18.03.  – Završnica SK, Schladming (AUT) - S, SG, VSL, SL, NTE

 

SVJETSKI KUP SKIJAŠICE


Listopad 2011.

22.10.  - Sölden (AUT) - VSL

Studeni 2011.

12.11.  - Levi (FIN) - SL
26. - 27.11.  - Aspen (CO, USA) - VSL, SL

Prosinac 2011.

02. - 04.12.  - Lake Louise (CAN) - S, S, SG
10. - 11.12.  - Val d'Isere (FRA) - SG, S-K
17. - 18.12.  - Courchevel (FRA) - VSL, SL
28. - 29.12.  - Lienz (AUT) - VSL, SL

Siječanj 2012.

03.01.  - Zagreb (CRO) - SL
07. - 08.01.  - Bad Kleinkirchheim (AUT) - S, SG
14. - 15.01.  - Cortina d'Ampezzo (ITA) - S, SG
21. . 22.01.  - Maribor (SLO) - VSL, SL
28. - 29.01.  - St. Moritz (SUI) - S, S-K

Veljača 2012.

04. - 05.02.  - Garmisch-Partenkirchen (GER) - S, SG
11. - 12.02.  - Soldeu (AND) - VSL, SL
18. - 19.02.  - Soči (RUS) - S, S-K
25. - 26.02.  - Bansko (BUL) - S, SG

Ožujak 2012.

03. - 04.03.  - Ofterschwang (GER) - VSL, SL
09. - 10.03. - Are (SWE) - VSL, SL
14. - 18.03.  – Završnica SK, Schladming (AUT) - S, SG, VSL, SL, NTE