Red Purple Black
Sport

Nezaustavljivi Hirscher obranio titulu na Sljemenu, Filip Zubčić 15., Kostelić 18.

IspisE-mail

Autor Branimir Korać (hrsport.net) Utorak, 06 Siječanj 2015 19:46

Treću slalomsku krunu na Sljemenu uzeo je Marcel Hirscher koji je u prvoj vožnji odradio većinu posla i u drugoj vožnji nije mogao izgubiti visoku prednost. Na kraju je slavio ispred Felixa Neureuthera...

Mikaela Shiffrin najvećom razlikom u povijesti Sljemena obranila titulu Snježne kraljice

IspisE-mail

Autor Niko Rukavina (Sportnet) Nedjelja, 04 Siječanj 2015 19:24

Deseto izdanje Snježne kraljice pripalo je mladoj i talentiranoj Amerikanki Mikeli Shiffrin koja je pomela svoju konkurenciju i s 1.68 sekundi prednosti ostvarila najveću pobjedu u povijesti Sljemena.

Kalendar FIS Svjetskog skijaškog kupa u alpskom skijanju

IspisE-mail

Autor DSR Utorak, 21 Listopad 2014 08:59

ZA NEKOLIKO DANA POČETAK SEZONE
Ovog vikenda veleslalomskim utrkama skijaša I skijašica, u austrijskom Soldenu započinje nova sezona FIS Svjetskog skijaškog kupa, koja će I ove godine kalendarski biti bogata.

Kopaonik: Bob na šinama

IspisE-mail

Autor D.S.R. Nedjelja, 07 Srpanj 2013 19:57

LJETNE ZANIMLJIVOSTI
Kako piše portal skijanje.rs, u tvrtki „skijališta Srbije“ održali su obećanje te će Kopaonik u ljetnjim mesecima imati novu atrakciju - bob na šinama (alpine coaster). instalacija boba već je stigla na Kopaonik i nalazi se u krugu tehničke baze.

Završeno Svjetsko prvenstvo u alpskom skijanju

IspisE-mail

Autor D.P. Ponedjeljak, 18 Veljača 2013 21:55

NAJBOLJI AMERIKANCI, HRVATI S JEDNIM SREBROM
U nedjelju je završeno Svjetsko prvenstvo u alpskom skijanju, koje se tijekom dva tjedna održavalo u austrijskom Schladmingu, a hrvatska reprezentacija sastavljena od mldih skijaša i skijašica te Ivice Kostelića, vratila se kući s jednom medaljom srebrnog sjaja koju je Ivica Kostelić osvojio u superkombinaciji.

Kostelić je osvojio srebro u superkombinaciji

IspisE-mail

Autor Index.hr Utorak, 12 Veljača 2013 09:02

IVICA KOSTELIĆ osvojio je srebro u superkombinaciji na Svjetskom prvenstvu! Slavio je Ted Ligety, pobjednik superveleslaloma, sa sekundom i 15 stotinki prednosti. Broncu je osvojio Romed Baumann, vodeći nakon spusta.

Svjetsko prvenstvo Schladming 2013

IspisE-mail

Ponedjeljak, 04 Veljača 2013 14:57

HRVATSKA REPREZENTACIJA NIKAD BROJNIJA
Sutra s natjecanjima započinje FIS Svjetsko prvenstvo u alpskom skijanju u austrijskom Schladmingu. Svjetsko prvenstvo otvaraju skijašice nastupom u superveleslalomu, a prvenstvo završava u nedjelju 17. veljače utrkom muškog slaloma.

Hirscher obranio titulu kralja Sljemena: Kostelić bez postolja!

IspisE-mail

Autor Index.hr Nedjelja, 06 Siječanj 2013 15:02

MARCEL HIRSCHER pobjednik je muškog slaloma na Sljemenu! Austrijanac je ovom pobjedom obranio naslov iz 2012. godine. Drugo mjesto pripalo je Šveđaninu Andreu Myhreru, dok je na trećem mjestu utrku završio Mario Matt. Ivica Kostelić utrku je završio na osmom mjestu, iako je u prvom laufu bio četvrti.

Ivica bez većih bodova u brzim disciplinama

IspisE-mail

Autor DSR Ponedjeljak, 26 Studeni 2012 14:22

SUPERVELESLALOM I SPUST U KANADI
Norveški skijaš Aksel Lund Svindal pobijedio je u  spustu i super G-u Svjetskog kupa u kanadskom Lake Louiseu, dok su hrvatski predstavnici Ivica Kostelić i Natko Zrnčić Dim u spustu ostali bez bodova,  a u super G-u je Ivica zauzeo 26. mjesto.

Ivica osmi na prvom slalomu sezone

IspisE-mail

Autor D. S. / TS (Tportal.hr) Ponedjeljak, 12 Studeni 2012 10:06

TRIJUMF ANDRE MYHRERA
Najbolji hrvatski skijaš nije uspio treći puta doći do postolja u finskom skijalištu. Po jednom je Kostelić u Leviju bio drugi, treći i peti, a sada je nakon dva 'laufa' završio na osmoj poziciji.

Kakvo otvaranje! U ludoj utrci Ligety opet uzeo Soelden, Kostelić četrnaesti

IspisE-mail

Autor Index.hr Nedjelja, 28 Listopad 2012 14:34

TRADICIONALNO prva stanica nove sezone Svjetskog kupa za skijaše je austrijski Soelden u kojem se vozio veleslalom. Briljantni Ted Ligety upisao je dvanaestu pobjedu u karijeri.